Педіатрічне відділення

Педіатричне відділення розташоване на третьому поверсі типового стаціонарного корпусу.

Розраховане на 20 ліжок. Має 11 палат та ізолятор. У відділенні у 2019 році завершено капітальний ремонт.

Відділення приймає дітей віком від 1 місяця до 18 років. Надається невідкладна та планова кваліфікована допомога хворим. Робота скерована на обстеження, нагляд за станом дитини в динаміці, лікування, з метою нормалізації здоров’я; попередження можливих ускладнень, хронізації захворювань.

Відділення користується сучасними методами діагностики та лікування за допомогою клінічних, імунологічних, мікробіологічних та інструментальних методів обстеження, у тому числі: УЗД, рентгенологічних.

У відділенні надається безперервна цілодобова медична допомога. Чергують висококваліфіковані лікарі-педіатри вищої та першої категорії.

Педіатричне відділення підтримує постійний зв’язок з спеціалістами профільних відділень обласної клінічної дитячої лікарні та з науковими робітниками кафедри педіатрії, які у разі потреби надають консультативну допомогу лікарям ЦМЛ.

Персонал відділення, разом з виконанням медичних обов’язків, турбується про психологічний комфорт хворих дітей. Створена для реконвалесцентів ігрова кімната,де є іграшки, телевізор, приладдя для творчості дітей. До роботи з дітьми долучаються співробітники будинку творчості тощо.

Зав.відділенням — кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Орзіх Надія Петрівна.

Старша медична сестра — Ганжа Тамара Анатоліївна.