Оголошення про проведення громадського обговорення щодо проєкту «Стратегії розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 — 2027 роки»

Виконавчий комітет Ізюмської міської ради повідомляє, що з метою забезпечення організаційно-правових заходів, спрямованих на задоволення потреб населення Ізюмської міської територіальної громади у медичних послугах шляхом впровадження інноваційних моделей та створення доступності і якості медичних послуг, реалізації законного права населення Ізюмської міської громади на участь у громадському обговоренні, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів, відповідно до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 09 лютого 2022 року №0102 «Про організацію та проведення громадського обговорення» щодо проєкту «Стратегія розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки» (далі – Стратегія)

з 11 лютого 2022 року по 27 лютого 2022 року будуть проведені консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення з громадськістю щодо проєкту «Стратегія розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки».

Консультація з громадськістю будуть проведені відповідно до Порядку проведення громадського обговорення щодо проєкту «Стратегія розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки», затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 09 лютого 2022 року №0102 «Про організацію та проведення громадського обговорення» щодо проєкту «Стратегія розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки». Питання щодо проведення громадського обговорення до проєкту Стратегії, не врегульовані цим Порядком, регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Консультація з громадськістю стосується виключно населення Ізюмської міської територіальної громади.

Ознайомитися з текстом Стратегії можна на вебсайті «ІЗЮМСЬКА ГРОМАДА: офіційний сайт Ізюмської міської ради» http://www.city-izyum.gov.ua/ та вебсайті КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» «https://izyum-cml.in.ua/» та КНП «ЦПМСД м.Ізюм» «https://pb4.com.ua/clinic/knp-tsentr-pervinnoyi-mediko-sanitarnoyi-dopomogi-mista-izyum/». Також текст Стратегії можна отримати в електронному та паперовому вигляді в КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» (Вул. Залікарняна/пров. Залікарняний 5/4, 4-х поверховий стаціонарний корпус, перший поверх, приймальня) та КНП «ЦПМСД м.Ізюм» (Вул Покровська 34, 1-й поверх).

Основною метою Стратегії є здоров’я населення та стан системи охорони здоров’я. Реалізація Стратегії створить основу для оцінки та перегляду існуючого оперативного регулювання та розвитку нових, складних заходів і конкретних дій в певних сегментах сектору охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади (стратегічний план розвитку людських ресурсів, план розвитку медичних закладів, розвитку надання первинної та вторинної медичної допомоги, стратегічний план розвитку громадського здоров’я).

З метою отримання консультації щодо проведення громадських обговорень до проєкту Стратегії можна звернутися до відповідальних осіб:

Бережний Богдан Юрійович, медичний директор КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» (вул. Залікарняна/пров. Залікарняний 5/4, «+380574321297»);

Вродзінська Юлія Сергіївна, Директор КНП «ЦПМСД м.Ізюм» (вул. Покровська 34, «+380574322399»;

Слабунова Любов Іванівна, завідувач організаційно-методичного відділу КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» (вул. Залікарняна/пров. Залікарняний 5/4, «+380574321297»).

Письмові пропозиції та зауваження до проєкту Стратегії можна надавати з 11 лютого 2022 року по 27 лютого 2022 року на адресу:

  • адміністративна будівля виконавчого комітету Ізюмської міської ради, площа Центральна, 1, м.Ізюм, Харківська область, 64309;
  • 4-х поверховий стаціонарний корпус КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері», вул. Залікарняна/пров. Залікарняний 5/4, м. Ізюм, Харківська область, 64300;
  • 1-й поверх КНП «ЦПМСД м.Ізюм», вул Покровська 34, м. Ізюм, Харківська область, 64309;

За цими адресами будуть встановлені скриньки, в які можна опустити листи з зауваженнями та пропозиціями;

на електронну пошту — imvk@city-izyum.gov.ua izyumcml@ukr.net izyumzentr@gmail.com.

Письмові пропозиції та зауваження надаються за затвердженою формою, яка додається. Анонімні пропозиції та зауваження не розглядаються.

Інститути громадянського суспільства, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Пропозиції та зауваження можуть надаватися в усній та письмовій формі під час проведення публічного заходу 02 березня 2022 року. Дані пропозиції та зауваження можуть повністю чи частково бути враховані або мотивовано відхилені.

Підписуючи форму зауваження або пропозиції до Стратегії, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з її змістом та згодні брати участь у громадській консультації, підтверджуючи також згоду на зазначення себе як автора своєї пропозиції чи зауваження у звіті за результатами громадського обговорення.

Робоча група з підготовки «Стратегії розвитку системи охорони здоров’я на 2021-2027 роки» визначена відповідальною за обробку, аналіз, обгрунтування пропозицій та зауважень від громадськості.

02 березня 2022 о 14.00 у великій залі засідань адміністративної будівлі за адресою: велика зала засідань, 3—й поверх, пл. Центральна, 1, м. Ізюм, буде проведено публічний захід у формі засідання за круглим столом щодо проєкту «Стратегія розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки». Під час проведення публічного заходу у формі засідання за круглим столом ведеться протокол, у якому фіксуються висловлені в усній та письмовій формі пропозиції і зауваження. Невід’ємною частиною даного протоколу є лист реєстрації учасників публічного заходу.

За результатам громадського обговорення щодо проєкту «Стратегія розвитку системи охорони здоров’я Ізюмської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки» формується звіт, який доводиться до відома громадськості шляхом оприлюднення на вебсайті «ІЗЮМСЬКА ГРОМАДА: офіційний сайт Ізюмської міської ради» «http://www.city-izyum.gov.ua/», вебсайті КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері»  «https://www.izyum-cml.in.ua/#» та КНП «ЦПМСД м.Ізюм» «https://pb4.com.ua/clinic/knp-tsentr-pervinnoyi-mediko-sanitarnoyi-dopomogi-mista-izyum/» або в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.