06 квітня 2021р в м. Ізюм пройде “День донора”

Ваша кров може врятувати життя.

06 квітня 2021р в м. Ізюм пройде “День донора”

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. І переливання крові та продуктів крові щорічно дозволяє рятувати мільйони людських життів. Донорська кров постійно потрібна хворим на лейкоз, апластичну анемію та різні форми гемофілії. Без неї неможливо обійтись у хірургії, трансплантології, акушерстві, онкології, ортопедії. та травматології.

Згідно із законом, донором може бути будь-який дієздатний громадянин України від 18 років, що пройшов відповідне медичне обстеження і не має протипоказань, визначених Міністерством охорони здоров’я України. Узяття крові або її компонентів у донора дозволяється лише за умови, що його здоров’я не буде погіршене.

КНП «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері» запрошує всіх бажаючи приєднатись до благодійної акції, та здати кров 06 квітня 2021 р починаючи з 1000 за адресою: м.Ізюм, вул. Залікарняна/пров.Залікарняний 5/4 (В приміщенні жіночої консультації). При собі мати паспорт.