Як збільшити тривалість життя ? Вчені назвали пагубні звички, від яких треба позбутись

Європейські та Американські вчені опублікували висновки багаторічного дослідження, в якому було проаналізовано життя та звички понад 100 тис. людей. Науковці дошли до висновку , що зберегти своє здоров’я та продовжити своє життя в середньому на десять років можливо відмовившись від п’яти традиційних шкідливих звичок сучасності, йдеться в дослідженнях вчених з Гарвардського та Амстердамського університетів.

Дослідники на протязі 20 років спостерігали за станом здоров’я більш 100 тис. людей , вік яких був старше 50 років. Шляхом досліджень було встановлено п’ять факторів ризику, через які розвивались такі хвороби як цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи та онкологічні захворювання. До цих факторів належить: тютюнопаління, вживання алкоголю, шкідливе харчування з великим споживанням жирів, низька фізична активність та ожиріння.

Відмовившись від цих шкідливих звичок жінки в середньому продовжили своє життя на 10 років та отримали середній вік життя 84.4 років, а чоловіки на 9 років та середнє продовження їх життя склало 73.5 років.