В КНП “ЦМЛ Піщанській Богоматері” пройшли збори що до усвідомленості потреби в вакцинації робітників, які відповідають за обслуговування населення від COVID-19.

Адміністрація КНП “ЦМЛ Піщанської Богоматері” провела лекції у всіх своїх підрозділах , та нагадала своїм працівникам о потребі в вакцинації робітників які беруть участь в обслуговуванні населення , та входять до групи ризику в захворюванні на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всі професії які входять до галузі обслуговування населення, а це: вчителі, медичні працівники, робітники поліції, вихователі та інші , входять в так звану “групу ризику” , тому що сама суть цих професій пов’язана безпосередньо з роботою з великою кількістю людей , серед яких можуть бути і хворі на COVID-19.

Ліків від COVID-19 немає. Лікування, яке застосовують, тільки полегшує перебіг хвороби, тобто покращує стан пацієнтів, допомагаючи пережити COVID-19. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності.

COVID-19 може бути дуже небезпечним для людей, старших за 60 років та/або з хронічними захворюваннями (бронхіальна астма, діабет, гіпертонія, онкологічні захворювання тощо), а також освітян, які через специфіку своєї діяльності постійно контактують із великою кількістю вихованців, учнів або студентів і наражаються на небезпеку захворіти. Саме тому щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя.

В Україні розпочалася вакцинація всіх працівників які входять безпосередньо до групи ризику незалежно від власності та підпорядкування.