Пішла з життя лікар офтальмолог Чутчева Юлія Петрівна

Медична спільнота м. Ізюм понесла важку втрату: 21.12.2021р, на 81 році пішла з життя Чутчева Юлія Петрівна, лікар-офтальмолог, пенсіонерка, яка віддала праці в медичній галузі більше 50 років.

Декілька поколінь жителів Ізюмщини знали Чутчеву Ю.П. як талановитого, уважного та чуйного лікаря.

Чутчева Ю.П. народилась 11.06.1940року. З 1960року по 1966 рік навчалася в Харківському медичному інституті, який закінчила з відзнакою.

З 1966 року по 1976рік вона працювала дільничним лікарем педіатром у Червонооскільській лікарні. За самовіддану працю вона була нагороджена орденом «Трудового Червоного прапора»

З 1976 року по 2012рік вона працювала лікарем офтальмологом в дитячому поліклінічному відділенні Ізюмської центральної міської лікарні, завжди користувалася повагою колег та керівництва.

Це була лікар з великої букви — грамотний, ерудований, висококваліфікований спеціаліст. Стільки дитячих життів було врятовано нею, повернуто здоров’я та можливість бачити навколишній світ яскравим.

Світла пам’ять про цю людину  назавжди залишиться у серцях тих хто знав її, поважав та любив, хто жив і працював разом з нею .

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям.