Пам’яті колеги!

1 листопада 2020 року на 61 році свого життя, позавчасно пішла з життя в наслідок тяжкої хвороби, наш друг та колега лікар-хірург Алексієнко Тамара Юріївна.

Тамара Юріївна народилась 17 жовтня 1960 року у сім’ї військовослужбовця та вчителя іноземної мови у Німеччині. В 1967 році, після демобілізації батька, сім’я переїхала до міста Харків. З 1980 по 1986 рік Тамара Юріївна пройшла навчання в Харківському державному медичному університеті та отримала червоний диплом. В 1986 році наші колеги в перше познайомились з Алексієнко в якості лікаря-інтерна хірургічного відділення Ізюмської центральної міської лікарні, де вона пропрацювала до самої її смерті.

За роки сумлінної праці Тамара Юріївна зростала професійно, отримала вищу кваліфікаційну категорію з хірургії. Завжди користувалася повагою своїх колег та адміністрації лікарні. Визначалася чуйністю , доброзичливістю, колегіальністю, завжди готовою прийти на допомогу у любу годину доби.

Мешканці нашого району цінували Тамару Юріївну за високий професіоналізм , за філігранну оперативну техніку. Багато людей вдячні їй за врятовані життя та відновлення здоров’я.

Наші подружні зустрічі будуть бідніші без її запального гумору , сміху та нескінченної енергії. Вона завжди залишиться в наших серцях надійною подругою, мудрим порадником, людиною що завжди готова прийти на допомогу в любій ситуації.

Пам’ятаємо! Любимо ! Сумуємо! Колеги та друзі.