Для колективного імунітету потрібна вакцинація 30 мільйонів українців

Всесвітня організація охорони здоров’я попереджає, що колективний імунітет до COVID-19 навряд чи сформується цього року, навіть при тому, що в світі вже почалася вакцинація від коронавірусної хвороби.

«Навіть коли вакцини починають захищати найбільш вразливих, ми не зможемо досягти якогось рівня популяційного імунітету або «стадного імунітету» в 2021 році. Навіть якщо це трапиться в кількох районах в окремих країнах, це не захистить людей у всьому світі», – заявила 11 січня головна наукова співробітниця ВООЗ Сумія Сумінанат.

Попри обмежувальні заходи, вірус продовжує поширюватися в світі. Деякі країни почали кампанію з вакцинації і сподіваються, що це знизить зростання числа хворих.

Для того, щоб сформувався колективний імунітет, при якому все населення захищене від легкої передачі хвороби, рівень вакцинації має сягати 70 чи навіть 80%.

Кампанія вакцинації проти COVID-19 в Україні триває уже місяць. За цей час імунізовано 137 025 людей.

Лікарі КНП “ЦМЛ Пішанської Богоматері” нагадують що всі вакцини які були зареєстровані в Україні є безпечні. Вакцинація від COVID-19 в наш час є не тільки потрібна, але і життєво необхідна. Приєднуйтесь до цієї події та записуйтесь до своїх сімейних лікарів на вакцинацію.

Здорова нація — успішна Україна!