2.02.2021р. між представниками Ізюмської міської ради, уповноваженими особами лікарень нашого міста та організацією AICM Foundation, що діє за проєктом Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», була проведена перша зустріч робочої групи з питань медичної допомоги населенню Ізюмської міської громади на первинному та вторинному рівні. Досягнені домовленості щодо розробки опитувальників, проведення анонімного опитування мешканців і медичних працівників громади стосовно їх ставлення до медичної сфери нашого міста.

За результатами опитування будуть проведені детальні оцінки потреб у медичних послугах та розроблені спільні стратегії вирішення найбільш проблемних питань.

Збір Ваших актуальних зауваженнь до медичної допомоги в м.Ізюм проводиться анонімним опитуванням за відповідними посиланнями.

Задоволеність пацієнтів послугами з охорони здоров ’я Ізюмська ГромадаЗадоволеність медичного персоналу умовами професійної діяльності