Невідкладні операції на серці в умовах опорної лікарні КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері» м.Ізюм.

20.11.2020р. о 15-30 бригадою швидкої медичної допомоги до відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги (ВЕНМД) зі скаргами на болі в області серця було госпіталізовано пацієнта N. Зі слів — ножове поранення в області грудної клітини зліва в побутових умовах, болі у відповідній області, різка слабкість, запаморочення.

Пацієнт терміново був переведений до відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) з метою стабілізації стану, дообстеження та підготовки до ургентного оперативного втручання.

20.11.2020р. о 16-00 під загальною анестезією в ході оперативного втручання встановлено — поранення передньо-бокової стінки лівого шлуночка 0.7 см шириною, кров у плевральній порожнині та перикарді. Виконане ушивання рани серця, видалення залишків крові, встановлено дренаж та ушивання рани. В післяопераційному періоді проводився активний моніторинг та лікування пацієнта у ВАІТ, в подальшому, після стабілізації стану пацієнта — в умовах хірургічного відділення.

Пацієнт виписаний з покращенням 4.12.2020 — самостійно залишив лікувальний заклад.

Висловлюємо подяку завідувачу хірургічного відділення Коваленко А.А., завідувачу ВАІТ Зінченко Т.В., лікарю-УЗД діагностики Артюху Є.А., лікарю-хірургу Толстому О.Я., лікарю-хірургу Полтавцю О.В., операційні сестрі Гомоненко О.М., сестрам медичним ВАІТ Аліфіровій С.І. та Євсеєнко А.О., медичному персоналу ВЕНМД, ВАІТ, хірургічного відділення та операційного блоку.

Працівники лікарні та адміністрація пишається профессіоналізмом наших колег, бажає їм професійних успіхів та міцного здоров’я!

Бережіть себе!