12 травня — міжнародний День медичної сестри

Багато людей вважає , що головна роль у лікуванні пацієнта припадає на лікаря. Він ставить діагноз, призначає лікування, оперує. Але медичні сестри для одужання хворого вносять не меншу лепту ніж лікарі. Саме вони чергують біля ліжка хворого, оточують його своєю увагою та турботою,виконують всі призначення лікаря. Сьогодні незамінні помічники лікарів відзначають своє професійне свято- міжнародний День медичної сестри.

Професія медичної сестри з’явилось ще в 1853 році. З тих часів пройшло більш ніж 165 років та сьогодні ми вже не представляємо собі без медичної сестри любий лікувальний заклад, будь це обласна багатопрофільна лікарня або сільська амбулаторія.

В КНП “ЦМЛ Піщанській Богоматері” працює 221 медичні сестри. В нашій лікарні ми рятуємо життя, повертаємо здоров’я і це є наша з вами загальна заслуга! Ви працюєте в напруженому графіку, на ваші тендітні плечі лягають стільки турботи що й не злічити!

Від ім’я генерального директора, адміністрації нашого підприємства, лікарів нашого медичного закладу вітаємо з вашим святом! Бажаємо здоров’я вам та вашим близьким, адже коли у них все добре — все добре й у вас. Творчого натхнення, успіхів, нехай ваша праця приносить вам радість , а ваші досягнення примножуються.

За вашу роботу, турботу і ласку —
Велике спасибі і низький уклін.
Нехай ваше життя буде добрим, як казка,
І завжди Господь допомагає вам в нім.

І в День медсестри, як завжди, без сумнівів,
Хочемо вас привітати, добра побажати.
І в житті бажаємо приємних миттєвостей,
Завжди посміхатися і горя не знати.