Клініко-діагностична лаборатория

Клініко-діагностична лабораторія є структурним підрозділом КНП «ЦМЛ Піщанської Богоматері».

В складі лабораторії працює два лікаря лаборанта з першою та вищою категоріями, два біолога з  другою категорією, дев’ятнадцять лаборантів, тринадцять з котрих мають вищу категорію та п’ять молодших медичних сестер.

Персонал лабораторії складають грамотні та висококваліфіковані фахівці.

Клініко-діагностична лабораторія обслуговує стаціонарні відділення: хірургічне, пологове, гінекологічне, терапевтичне, неврологічне, травматологічне, ЛОР, офтальмологічне, інфекційне, дитяче соматичне. Також обслуговуються пацієнти, які спрямовані лікарями первинної та вторинної ланок Ізюмського району. Потужність лабораторії за рік складає  близько 940 тис. клінічних, біохімічних, імунологічних, цитологічних та бактеріологічних аналізів.

В минулому році на кошти Ізюмського Міськвиконкому для удосконалення роботи лабораторії було придбано сучасне обладнання, а саме: автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний аналізатор сечі, термостат, центрифуга, водяна баня.

Для надання лабораторних послуг в нічний час, вихідні та святкові дні в лабораторії створене та працює відділення для надання цілодобової невідкладної допомоги.