Оперативна інформація по Covid 19

Відповідно до Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Харківській області Харківської обласної державної адміністрації № 61 від 21.08.2020 року “Про внесення змін до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 “ збільшенням кількості пацієнтів з тяжким перебігом гострої респіраторної хвороби COVID-19 та підозрою на неї, які потребують госпіталізації, в тому числі інтенсивної терапії , по КНП “ЦМЛ Піщанської Богоматері” був виданий наказ № 225-А від 29.10.2020 року “Про перепрофілювання ліжкового фонду для госпіталізації хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19”.

Згідно цього наказу на період погіршення епідеміологічної ситуації та карантинних заходів збільшено кількість ліжок інфекційного відділення КНП “ЦМЛ Піщанської Богоматері”, які 100% забезпечені киснем за рахунок централізованої подачі та кисневими концентраторами.

Інфекційне відділення надає кваліфіковану цілодобову медичну допомогу хворим м.Ізюма, Ізюмського,Борівського та Барвінківського районів.

Станом на 16.02.2021 року в інфекційному відділенні лікуються 58 хворих із симптомами ковідної інфекції та пневмонії: із них 44 хворих з позитними результатами ПЛР (лабораторно підтвержений COVID-19) ; 6 хворих , які чекають на результат ПЛР та 9 хворих з симптомами пневмонії середньої та тяжкої важкості(результат ПЛР негативний).

В реанімаційному відділенні знаходяться 3 хворих з тяжким перебігом гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За минулий тиждень було виписано з поліпшенням — 32 пацієнта.

Померло 5 осіб від ускладнень гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Звертаємо Вашу увагу що не слід допускати безпечність до цієї хвороби , навіть якщо ви вже перехворіли на COVID-19. Вірус мутує і можливе повторне інфікування.

Виходом в цій ситуації є вакцинація . Вакцинація -це безпечний та ефективний засіб попередження хвороб і порятунку людства, особливо зараз.